Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини «ВЕТЕРАН-КАМІНЬ» У БІЛОРУСІЇ року

7-8 грудня у місті Малорита (Республіка Білорусь) у спортивному комплексі «Жемчужина» відбувcя IV відкритий турнір з міні-футболу серед ветеранів фізичної культури і спорту. Силами мірялись п’ять команд-учасниць: «Малорита» (Білорусь), «Малорита-Ветеран» (Білорусь), «Волга» (м.Брест, Білорусь), «Любомль» (Україна), «Ветеран-Камінь» (Україна).

Цікава, виснажлива та безкомпромісна боротьба на полі захоплювала не тільки вболівальників, а й самих гравців. Всі команди були дуже сильними і простих матчів не було у жодної команди. Всі хотіли перемогти і показати свою майстерність.

В результаті перше місце здобули представники України – ФК «Любомль». Другий результат показали господарі дійства - ФК «Малорита». Бронзову нагороду та диплом ІІІ ступеня виборола команда «Ветеран-Камінь», яка своєю наполегливістю та волею до перемоги зуміли обійти білорусів.

«Якщо взяти по грі, то почали ми, як і домовлялися, агресивно. Створили багато моментів, показали свою майстерність. Але у футболі ніхто не відміняв правила: не забиваєш ти – забивають тобі. Сьогодні ситуація була дещо схожа. Для нашої команди цей турнір, перш за все, - ігровий досвід, який так необхідний для подальших перемог! – наголосив Віктор Пась, капітан команди.

Всі учасники турніру були єдині в тому, що такі змагання сприяють зміцненню дружби між гравцями, командами і державами!