Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Обласний семінар начальників відділів та управлінь освіти

15 січня 2016 року на базі освітніх закладів Камінь-Каширського району відбувся обласний семінар начальників відділів та управлінь освіти на тему «Роль відділу освіти у створенні навчально-матеріальної бази для здобуття якісної освіти та громадянського становлення особистості».

У роботі семінару взяли участь заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Плахотна Л.В., голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Дунайчук В.С., голова Камінь-Каширської районної ради Сус В.І., секретар комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму Волинської обласної ради Констанкевич І.М., начальники районних (міських) відділів (управлінь) освіти.

Виступаючи перед присутніми начальник відділу освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації Пась В.І. розповів про роль відділу у зміцненні матеріальної бази навчальних закладів та вплив умов навчання на становлення громадянської позиції особистості.

Учасники семінару відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с.Сошичне, де директор Журавель М.В. поділилася досвідом формування національно-патріотичної свідомості засобами розвитку художньо-естетичних смаків школярів. В рамках заходу учасники побували у новозбудованій школі у селі Житнівка (директор Коширець Л.І.), ознайомились із особливостями партнерства загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Оленине (директор Носовська В.М.) і місцевої громади як необхідної умови успішного функціонування закладу, обговорили питання забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості в умовах початкової школи (директор Шевчик Г.І.).Про позитивний імідж навчального закладу як ресурсу його успішного розвитку йшлося у виступі директора навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» №2 м.Каменя-Каширського Куницької Г.В.

На завершення роботи семінару було проведено нараду щодо основних питань фінансування освітньої галузі та завершення 2015/2016 навчального року.