Камінь-Каширський

Відділ освіти

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Абітурієнти - на старт!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2017 року №1378 « Про затвердження  деяких нормативно- правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти»  затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, Порядок надання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти у 2018 році та внесено зміни до Переліку спеціальностей, прийом на навчання за якими  здійснюється з урахуванням рівня творчих та /або фізичних здібностей вступників.

У 2018 році прийом вступників для здобуття вищої освіти ступеня молодшого бакалавра  не проводиться.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається  02 липня та закінчується  о18.00 годині 25 липня.

Прийом  заяв та документів, передбачених розділом VІ Умов вступу,   розпочинається 12 липня і закінчується о 18 годині 26 липня.

Але вже сьогодні  випускники  закладів загальної середньої освіти повинні визначитися з майбутньою професією та закладом вищої освіти, де будуть її здобувати.

Велику допомогу  у виборі вузу та профілю навчання , зокрема  для тих , хто ще не визначився , надали випускникам шкіл району  представники Волинських  вузів в рамках  проведення  «Волинського ярмарку професій».

Цей захід  успішно  пройшов  28.11.2017  року  на базі НВК  "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" №2 м. Каменя-Каширського.   Представники із  тринадцяти вузів Волині, а саме: Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  ( відповідальний за вступну кампанію у вузі, кандидат юридичних наук , доцент Чупринський Б.О.; декан географічного факультету Мельнійчук М.М.; завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, професор Карлінг М.І. та представники факультетів міжнародних відносин,  хімії , іноземної мови, аналітичної економіки цього вузу),  інституту розвитку людини  університету ,,Україна,,,  Академії рекреаційних технологій і права  ,  Ковельського медичного  коледжу ,  ,, Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, Володимир-Волинського педагогічного коледжу, Луцького педагогічного коледжу,  Ковельського промислово-економічного коледжу, Горохівського коледжу ЛНАУ,  Камінь-Каширського ВПТУ  цікаво і змістовно  презентували свої заклади  вищої освіти.

      У заході також  взяли участь  представники  районного центру зайнятості , інформаційно-консультативного центру «Білий Орел» ( навчання у Польщі), які ознайомили  випускників закладів загальної середньої освіти  із підготовкою до вступу у державні університети Польщі та запросили  на свою презентацію, яка відбудеться 9 грудня 2017 року о 10,30 годині  в приміщенні НВК №2 міста.

  Понад 450 учнів 9,11 класів із 22-х закладів загальної середньої освіти району мали можливість дізнатись про заклади вищої освіти  Волині, ознайомитися з умовами  вступу до них, новими, затребуваними на ринку праці,  спеціальностями,  почути  ґрунтовні відповіді  на   поставлені  питання, особисто поспілкуватися з представниками вузів.

До уваги старшокласників були запропоновані цікаві відео-презентації про  заклади вищої освіти  та інформаційні матеріали.

З більш детальною інформацією про заклади вищої освіти. Правилами   прийому можна ознайомитися на їх  офіційних сайтах.