Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

22 травня в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

У  пунктах тестування Камінь- Каширського району, які функціонували 22 травня  на базі навчально- виховних  комплексів «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- ліцей»№1 ім. Євгена Шабліовського та «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія »№2міста Каменя-Каширського, проходило перше тестування з математики. У  якому взяло участь512 випускників закладів освіти, з них із Любешівського району (116), Ратнівського (208) та Камінь- Каширського (188). Тестування пройшло злагоджено і організовано . Всі залучені до роботи у пунктах тестування  педагогічні працівники закладів освіти району,згідно затвердженого ЛРЦОЯО списку, та випускники  своєчасно з,явились до пунктів  ЗНО .Всі вони  мали відповідні документи для допуску у пункт тестування. Здійснювали контроль за процедурою проведення  ЗНО  уповноважені особи ЛРЦОЯО.  Разом з тим, 16  випускників минулих років,  які  реєструвалися на ЗНО з математики не з’явились на пункти тестування.

Багато школярів, які стикаються з цією системою , страшенно нервують і бояться здавати тестування. Тому  рекомендуємо кілька простих і легких у виконанні порад для того, щоб заспокоїтися і зосередитися перед ЗНО в 2018році. ( Психологічні рекомендації  для випускників  розміщені на сторінці «ДПА та ЗНО»).

 24 травня буде проходити  тестування з української мови та літератури. В районі працюватимуть три пункти ЗНО (добавляється ВПУ) .Тестування проходитиме 824 учні , з них-213  з Любешівського району. Бажаємо всім успіхів  та сто відсоткової явки на ЗНО.