Камінь-Каширський

Відділ освіти

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

У БДЮТ ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ КОНКУРС «СРІБНІ ДЗВІНОЧКИ»

З метою відродження та популяризації  української сучасної пісні, виявлення талановитої  та обдарованої молоді й сприяння їх подальшому розвитку; виховання у підростаючого покоління національної гідності; формування громадської свідомості молоді засобами мистецтва; підвищення виконавської майстерності вокалістів у Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки».

Репертуар конкурсантів складався з пісень відомих авторів, сучасних творів. Учасники продемонстрували високу виконавську майстерність, артистичність, оригінальну подачу музичного твору, вміло розкрили художній образ. Кожен виступ пронизаний патріотизмом та любов’ю до рідної землі, народу і української мови.

Переможцями районного конкурсу української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» стали:

 

у молодшій віковій групі:

гран-прі

-         Дмитрук Анна, учениця НВК №1 (керівник Ткаченко П.П.)

І місце

-         Балика Ілля, учень ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гута-Боровенська (керівник Балик Л.М.)

ІІ місце

-         Ковальчук Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с.Воєгоще (керівник Банько Т.В.)

-         Кацевич Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Черче (керівник Хлистік О.А.)

-         Хоцевич Богдана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грудки (керівник  Салюк А.С.)

ІІІ місце

-         Мицько Івана, учень НВК №2 м. Каменя-Каширського (керівник  Артемук О.О.)

-         Шудрук Катерина, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с. Теклине (керівник Чоп В.І.)

-         Гончарук Ірина, учениця ЗОШ І- ІІ ст. с. Клітицьк (керівник  Кінчак Н.С.)

 

у середній віковій групі:

гран-прі

-         Гарбарчук Анастасія, вихованка БДЮТ (керівник Пась М.А.)

І місце

-         Левчук Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сошичне (керівники Гарбузюк Л.М. та Шворак Т.В.)

ІІ місце

-         Мись Марта, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс (керівник Трикош В.С.)

 

ІІІ місце

-         Лагоду Ольга,вихованка БДЮТ (керівник Пась М.А.)

-         Шуйчик Зоряна, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с. Підріччя (керівник Гут О.В.)

 

у старшій віковій групі:

гран-прі

-         Савчук Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Нуйно (керівник Мосійчук І.В.)

І місце – не присуджувалося.

ІІ місце

-         Пилипчук Оксана, учениця опорного навчального закладу с. Пнівне(керівник Снопик А.П.)

ІІІ місце

-         Грицак Оксана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Качин (керівник Матич А.П.)

 

За оригінальне втілення ідеї конкурсубуло відзначено:

-         Хомич Адріану, ученицю ЗОШ І-ІІ ст. с. Радошинка (керівник  Хомич Г.Т.)

-         Остапчук Соломію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ворокомле (керівник Остапчук Л.В.)

-         Сидорук Мар`яну, ученицю ЗОШ І-ІІ ст. с. Оленине (керівник Мельник Л.П.)

 

Представляти наш район на обласному конкурсі «Срібні дзвіночки» у м. Ковелі будуть Гарбарчук Дарина, вихованка БДЮТ, Дмитрук Анна, учениця НВК №1та Савчук Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Нуйно.