Камінь-Каширський

Відділ освіти

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Опалювальний сезон у ЗОШ с. Брониця розпочнеться вчасно

(У відповідь на публікацію «Міняй трубу, бо всім труба» ( районна газета «Полісся», 07.10.2017р. №78 )

Прочитавши статтю Олександра Приймака «Міняй трубу, бо всім труба», опубліковану в газеті «Полісся» за 7 жовтня 2017 року, стало боляче за несправедливе згущення фарб навколо ситуації, що склалася.

Про те, що димар в аварійному стані і потребує заміни було відомо дирекції школи, відділу освіти задовго до початку навчального року. Велася планова робота щодо пошуку і заміни труби. Станом на 09.10.2017 року труба вже встановлена, а це ще раз підтверджує те, що відділ освіти райдержадміністрації володіє інформацією і своєчасно реагує на виявлені проблеми. Районна влада ніколи не стоїть осторонь освітянських питань. Із районного бюджету своєчасно спрямовуються відповідні кошти на створення безпечних та комфортних умов для учасників навчально- виховного процесу закладів освіти, зміцнення їх матеріально-технічної бази.

На жаль, деякі батьки ( у тому числі батьки – депутати сільської ради), замість того, щоб перейнятися ситуацією і спільно допомогти вирішити питання щодо створення комфортного середовища, зберегти життя і здоров`я наших дітей, хочуть бачити тільки погане і знаходити в усьому винних. До речі, у котельні є 4 котли і труба, яка була демонтована ( а не впала сама), обслуговувала 2 котли, а для 2 інших влаштовано димохід. Тому опалювальний сезон почався б вчасно, навіть якби цю трубу не замінили. Приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Брониця типове, введено в експлуатацію 32 роки тому. Всі ці роки учні школи користуються внутрішніми туалетами, тому труба небезпеки для життя і здоров`я дітей не становила.

Недостовірною є інформація про те, що перед початком навчального року котельня не перевірялася. В школі наявний Акт – дозвіл щодо обстеження шкільних приміщень та паспорт готовності до роботи в опалювальний сезон складений у відповідності з вимогами із зазначенням зауважень.

Паливні матеріали (торфобрикет близько 160 тон) зберігаються у спеціально обладнаному складі, а ті, що знаходилися на території котельні, були привезені напередодні (36тон).

Щодо роботи кочегарів: у 2016-2017 навчальному році в закладі працювали 7 сезонних і 1 постійний працівник. Вони працюють позмінно згідно з графіком роботи, затвердженим директором школи та погодженим профспілковим комітетом. Насправді, вони не «проживають» у підсобці. Підсобка слугує місцем для зберігання робочого інвентаря та спецодягу.