Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Шановні колеги-освітяни! Ветерани педагогічної праці!

Відділ освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації , районний комітет Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітають Вас з професійним святом – Днем працівника освіти.

            Щедрої золотої осені зустрічаєте Ви своє професійне свято, яке вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності. Адже саме педагоги супроводжують дитину на її життєвому шляху відкривають світ знань та радіють за успіхи своїх вихованців. Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини.

            Ми переконані, що Ви і надалі з вірою, патріотизмом, ентузіазмом, творчістю та на рівні вимог часу вдосконалюватимете навчально-виховні процеси, забезпечуватимете належні умови розвитку і творчої самореалізації кожного юного громадянина нашого краю.

            Тож щира вдячність Вам, дорогі освітяни, за талант, добро та щедрість душі, відданість обраній справі, високопрофесійний пошук, дивовижне терпіння і невтомність. Хай щедрою до Вас, дорогі колеги, буде життєва нива, хай рясно вродить благополуччям, здоров’ям та шаною від людей. Хай праця множиться ужинком успіхів Ваших учнів. Обдаровуйте дітей увагою і любов’ю – і посіяні зерна знань дадуть щедрий урожай. В цей нелегкий для держави час зичимо кожному із Вас Миру! Низький уклін Вам, дорогі працівники освіти, за Вашу результативну, конкретну, успішну педагогічну працю!.

 

З повагою:

 

      ВІКТОР  ПАСЬ                                                         ЛЮДМИЛА  КУЗЬМИЧ

 

Начальник відділу                                                          Голова РК профспілки

Камінь-Каширської РДА                                              працівників освіти і науки