Камінь-Каширський

Відділ освіти

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини Про підсумки обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів імені Петра Яцика, Тараса Шевченка, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, турнірів МАН у 2017-2018 н.р. року

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2017 № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації від 22.09.2017 № 525 «Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметіву  2017/2018 навчальному році» 67 переможців районноготуру брали участь у 19 олімпіадах ІІІ (обласного) етапу.

За підсумками участі школярів Камінь-Каширського району у обласному етапі Всеукраїнських олімпіад маємо 34 призових місця: одне І, тринадцять – ІІ, двадцять – ІІІ.

Високі результати продемонстрували такі учні:

  • Ø Українська мова та література

І місце:

-         Федчик Катерина (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Чмух О.В.

ІІ місце:

-         Василенко Катерина (10кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Корінчук Л.І.

ІІІ місце:

-         Мацик Олександра (8кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Підцир’я), вчитель – Соловей Л.Ф.;

-         ЯнчукНаталія (11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Підцир’я), вчитель – Вахарик Н.М.

  • Ø Історія

ІІ місце:

-         Ющик Оксана (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Шумік О.П.;

-         Омелянчук Катерина (8 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Войчик Л.С.

ІІІ місце:

-         Кривдік Ірина (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Шумік О.П.

  • Ø Математика

ІІ місце:

-         Ясинський Антон (7 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Пархомчук Н.Р.;

-         Найдич Богдан (8 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Коренга І.М.;

-         Дейнека Артем (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.

ІІІ місце:

-         Ющик Оксана (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.;

-         Барилюк Маргарита (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Гунчик Л.Й.;

-         Бегаль Дмитро (11 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Митчик Т.Й.

  • Ø Біологія

ІІ місце:

-         Нестерук Ігор (11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Видерта), вчитель – Лук’янчук Г.М.;

-         Клімарчук Дарина (8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Видерта), вчитель – Лук’янчук Г.М.

  • Ø Хімія

ІІІ місце:

-         Кузьмич Софія (11 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Бурдак І.В.;

-         Кравець Катерина (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Бурдак І.В.;

-         Дейнека Артем (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Довжик Т.І.;

-         Дубровська Вікторія (8 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – БурдакІ.В.

  • Ø Географія

ІІ місце:

-         Дейнека Артем (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Шумік О.Є.

ІІІ місце:

-         Василенко Катерина (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Шумік О.Є.

  • Ø Економіка

ІІ місце:

-         Борох Іван (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.

-         Бірук Анна (11 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.

ІІІ місце:

-         Солонінко Іван (11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Черче), вчитель – Ліпич Н.В.

  • Ø Екологія

ІІІ місце:

-         Василюк Наталія (10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Нуйно), вчитель – Банзерук О.Ю.

  • Ø Німецька мова

ІІІ місце:

-         Ковч Тетяна (11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Черче), вчитель – Федчик Н.Г.;

-         Березнюк Григорій (10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Черче), вчитель – Савчук Н.Г.

  • Ø Англійська мова

ІІІ місце:

-         Василенко Катерина (10 класНВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Остапук О.В.

  • Ø Російська мова

ІІІ місце:

-         Придатко Ірина (10 клас НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Якубінська О.А.

  • Ø Фізика

ІІ місце:

-         Дейнека Артем (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Качановська Г.С.)

-         Дубровська Вікторія (8 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Козачук М.М.

  • Ø Правознавство

ІІІ місце:

-         Бірук Анна (11 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Деркач О.В.

-         Михальчук Павло (10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. Видерта), вчитель – Назарчук С.Л.

-         Сус Ірина (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Войчик Л.С.

Переможцями XIVобласної математичної олімпіади імені академіка М.П.Кравчукау 2017/2018н.р. стали:

ІІ місце:

-         Никитюк Віталій (7 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель –Козловська Л.В.

-         Ющик Оксана (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.

-         Дейнека Артем (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.

ІІІ місце:

-         Махмет Катерина (8 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель –Цюрик Н.А.

-         Ратнюк Тетяна (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Лагода Л.І.

-         Лунгов Віктор (8 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель –Коренга І.М.

-         Барилюк Маргарита (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчителі –Гунчик Л.Й., Кереб М.Г.

 

Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України  від 24 жовтня 2017 року №1/9-564, Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №571, на виконання  наказів управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 17 листопада 2017 року №666 «Про проведення ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», від 19 жовтня 2017 року№584 «Про проведення І-ІІІ етапів VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» було проведено шкільні та районні етапи конкурсів. 16 переможців ІІ туру стали учасниками обласного етапу мовно-літературних конкурсів. Переможцями ІІІ етапу стали:

  • Ø Конкурс з української мови імені Петра Яцика

ІІІ місце

-         Шахно Вікторія (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Чмух О.В.

  • Ø Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІ місце

-         Мацик Олександра (8 клас ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Підцир’я), вчитель – Соловей Л.Ф.

ІІІ місце

-         Федчик Катерина (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Чмух О.В.

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 28.11.2017 р. № 683 “Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Волинського відділення Малої академії наук Україниу 2017-2018 н.р.” 16 учнів міських навчально-виховних комплексів взяли участь у І (контрольна робота) та ІІ (захист роботи) етапах  захисту, де представили увазі журі 17  науково-дослідницьких робіт. За результатами ІІ етапу конкурсу-захисту переможцями стали:

      ІІІ місце:

-         Барилюк Маргарита (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), науковий керівник – Кереб М.Г.

-         Бірук Анна (11 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), науковий керівники –Остапчук Т.Г. (секція екології), Деркач О.В. (секція філософії)

-         Ющик Оксана (9 кл кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), науковий керівник – Войчик Л.С.

-         Должко Марія (10 кл. кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), науковий керівник –Должко Г.М.

  • Ø Обласний турнір МАН

І місце в індивідуальному заліку:

-         Василенко Катерина (10 кл. (НВК №2 м. Каменя-Каширського), науковий керівник –Боднарюк О.А.

ІІ загальнокомандне місце:

-         Команда юних біологів (НВК №2 м. Каменя-Каширського), керівник – Денисюк Л.П.

ІІІ загальнокомандне місце:

-         Команда юних економістів (НВК №1 м. Каменя-Каширського),  керівник –П’ятенко В.О.

-         Команда юних фізиків (НВК №2 м. Каменя-Каширського), керівник – Воробйов Г.М.

-         Команда юних правознавців (збірна району), керівники – Боднарюк О.А., Деркач О.В., Хаймик І.В., Карпук В.Л.