Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини Вернісаж творчих особистостей року

Відбувся Вернісаж творчих особистостей

 

Кожен має можливість у  школі розвинути творчий свій дар,

 а найкращі таланти сягають найвищого рівня

 

29 травня у стінах навчально-виховного комплексу №2 міста Каменя-Каширськоговідбулося урочисте пошанування педагогічної майстерності та учнівської обдарованості «Вернісаж творчих особистостей» за підсумками 2017/2018 навчального року.

В урочистості взяли участь Валерій Савович Дунайчук, голова районної державної адміністрації, Віктор Іванович Сус, голова районної ради, Василь Іванович Бондар, голова міської ради, Віктор Іванович Пась, начальник відділу освіти райдержадміністрації, Людмила Олександрівна Кузьмич, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки.На свято зібралися педагоги, учні, батьки, аби підсумувати здобутки участі школярів та педагогів  району у обласних та Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах.

Керівники району, міста відзначили учнівську когорту, яка гідно представила Камінь-Каширщину як на обласному, так і на Всеукраїнському рівнях, отримавши високі результати на різного роду інтелектуальних заходах. Вищою сходинкою визнання інтелектуальної учнівської обдарованості є стипендії, яких цього річ були удостоєні:

-         учениця 10 класу НВК № 2 м. Камінь-Каширський Катерина Василенко (стипендія районної ради імені Євгена Шабліовського);

-          учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. ВидертаІ гор Нестерук (стипендія голови райдержадміністрації);

-         учні 9 класу НВК № 2 м. Камінь-Каширський Оксана Ющик та Артем Дейнека (стипендії міської ради);

-         учениця 11 класу НВК № 1 м. Камінь-Каширський Анна Бірук (стипендія відділу освіти райдержадміністрації).

Також на святі грамотами та грошовими винагородами у номінаціях «Інтелектуальна обдарованість», «Наукове дослідництво», «Творча обдарованість», «Туристсько-краєзнавчі і спортивні досягнення» було відзначено понад 60 школярів та 106 їх наставників, у номінації «Командні перемоги» нагороди отримали 26 учнівських команд та 6 педагогічних колективів.