Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини Відбулось розширене засідання колегії відділу освіти року

2017 рік – це рік кардинальних змін в освітянській галузі. Із набранням чинності нового закону України «Про освіту» змінилась філософія освітньої політики в цілому: в управлінні, фінансуванні, освітніх програмах, у вимогах до оснащення освітнього процесу, до підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Питання щодо результативності роботи установ і закладів освіти району в 2017 році та завдання щодо реалізації освітньої політики на 2018 рік розглянуто 19 березня 2018 року на розширеному засіданні колегії відділу освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Начальник відділу освіти Віктор Пась у доповіді  детально проаналізував хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Камінь-Каширського району у 2017 році, основною метою якої є забезпечення умов рівного доступу для населення району до сучасної повноцінної, якісної освіти, що відповідає актуальним і перспективним запитам особистості, суспільства і держави, міжнародним критеріям, створення оптимальних умов навчання і виховання у закладах освіти усіх типів.

До обговорення доповіді долучились голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Валерій Дунайчук, керуючий справами Камінь-Каширської районної ради Валерій Хитрик, які акцентували увагу на проблемах, що виникли в процесі реформування.

За підсумками роботи колегії прийнято рішення, в якому визначено пріоритетні завдання діяльності закладів освіти району у 2018 році.