Камінь-Каширський

Відділ освіти

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини Відбулося пробне ЗНО року

 24 та 31 березня 2018 року, відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури на базі НВК №2 м. Каменя- Каширського  та з математики, історії України та інших предметів- на базі НВК №1 міста.

 Всього зареєстровано для участі у пробному ЗНО з української мови і літератури 349  випускників загальноосвітніх шкіл району, що становить 72,4%   від їх загальної кількості ( в минулому році -58% ). 196  випускників зареєструвались для участі у пробному  тестуванні з інших предметів. Четверо  учасників не з,явились  на тестування з української мови і літератури  та 7- на інші предмети (1- з біології, 1- з фізики, 2- з історії , 3- з математики) через певні причини. Вони зможуть забрати  матеріали пробного ЗНО протягом трьох днів.

  Для учасників пробного ЗНО діє спеціальний онлайн- сервіс на сайті УЦОЯО та в особистих кабінетах учасників пробного тестування з допомогою якого можна визначити результат тестування.

 Щоб отримати результат з певного навчального предмета,необхідно виконати такі кроки:

 _ за персональним номером і паролем увійти до сервісу визначення результатів;

_ натиснути кнопку «Завантажити електронний бланк А» ,в особистому кабінеті;

_заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;

_ ознайомитись із схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи  розміщеною в інформаційному бюлетені, який учасники пробного ЗНО  отримують у пункті пробного ЗНО;

_ самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю;

_ зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку, »Завантажити електронний бланк Б».

Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж 4-х днів із дня проходження певного тестування.

 Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.