Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини ЗНО-2018: офіційні результати тестування випускників. року

Українським центром оцінювання якості освіти визначені та оголошені результати зовнішнього оцінювання з усіх тестових предметів, які були включені до програми тестування в 2018 році.

Починаючи з 22 червня, учасники ЗНО мають можливість роздрукувати Інформаційну картку з результатами тестування. Картка є додатком до сертифіката ЗНО і подаватиметься до приймальних комісій вишів під час вступної кампанії.

Максимальний результат – 200 балів – отримали 222 учасники тестування. З них 12 вступників отримали по 200 з двох предметів: у Києві – 4 вступники, Харківській області – 4, Львівській області – 2, Полтавськійо бласті – 1, Волинській області-1. Це є випускник навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- ліцей »№1ім. Євгена Шабліовського  міста Каменя- Каширського Сафонюк  Андрій Олександрович.

Навчальні заклади, учніяких проходили державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, отримали її результати за шкалою від 1 до 12 балів. Серед випускників закладів загальної середньої освіти району  8 отримали найвищий бал з української мови, з них 3-  випускники НВК №1 міста, та по одному  з навчальних закладів сіл  Видерта, Грудки, Добре, Видричі та Черче;  3 – з біології,  з них  2 випускника НВК №1 міста та один  із зош. села Видерта;  2 – із математики (НВК №2 міста та зош . села Видерта;  2- з історії України (зош. сіл Полиці та Сошичне).

      Максимальний бал з усіх  трьох предметів державної підсумкової атестації ( математики, української мови та біології ) отримав випускник загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Видерта Нестерук Ігор Петрович, з двох предметів ( української мови  та математики) –випускниця НВК №1 міста Бірук Анна Сергіївна (історію України здала на 11 балів) та Сафонюк Андрій Олександрович . Андрій здав державну підсумкову атестацію з історії України та біології на 12 балів, українську мову  на 11 балів та отримав найвищий бал  з біології та хімії за 200- бальною шкалою  зовнішнього незалежного оцінювання.

     За результатами державної  підсумкової атестації , що проходила у формі ЗНО, підтвердили високий рівень знань  та нагороджені  медалями відповідно п.2.3 Положення про золоту медаль «Про високі досягнення  у навчанні» та срібну медаль « За досягненння у навчанні»    25  випускників закладів загальної середньої освіти  ( 14 – золотими та 11 – срібними) .

  Найбільше нагород отримали випускники  НВК №2 міста ( 3- золоті медалі) та зош.с.Добре –( 2-золоті та 1- срібну медаль), НВК №1 міста та зош села Брониця ( по  2- золоті медалі) , зош. с.Видерта та опорного навчального закладу с. Пнівне- (по 1-золотій та 1- срібній).  Нагороди отримали також  випускники зош сіл Видричі, Бузаки, Підцир’я ( по 1- золотій медалі) ;   Черче,  Сошичне ( по  2- срібні ) ;  Нуйно, Піщане, Раків- Ліс,  Грудки ( по 1- срібній).