Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини 16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури року

У суботу, 16 березня, в усіх регіонах України відбудеться проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

Цього року  в районі  для  участі у пробному тестуванні з української мови та літератури зареєструвались  352 учасники. Залучено до роботи у пунктах тестування 72 педагогічні працівники. Пункти тестування працюватимуть на базі навчально виховних комплексів «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-  ліцей» №1 ім.Євгена Шабліовського та « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія» №2 м. Каменя-Каширського.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, де розміщена інформація про час і місце проходження тестування.

Учасникам тестування необхідно роздрукувати запрошення- перепустки  для участі у пробному ЗНО -2019 року, які  розміщені на їх інформаційних сторінках . Після тестування на цих сторінках також будуть опубліковані результати учасника.

Для отримання результатів пробного ЗНО з української мови і літератури кожному учаснику буде необхідно внести свої відповіді на спеціальнийсервіс.

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційнихсторінкахучасників 22 березня.