Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

5 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2019

5 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2019

5 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО і триватиме  до 18 (25) березня 2019 року.  В районі очікується понад 600 учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це випускники шкіл, учні ДПТНЗ «Камінь- Каширське вище професійне училище». У тестуваннях зможуть взяти участь і випускники закладів загальної середньої та вищої  освіти минулих років.

  Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з 4-х навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до  Львівського регіонального центру.

   Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Одним з перших кроків є обрання категорії особи.

Якщо  особа у 2019 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – її категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року».

Якщо вона є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуває в поточному році повну загальну середню освіту, – її категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Якщо вона є студентом закладу вищої освіти (коледж) і здобуває  в поточному році повну загальну середню освіту, – її  категорія «Студент закладу вищої освіти».

Якщо  вже має атестат (здобула повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де  навчається зараз (чи продовжує навчатися), –її категорія «Випускник минулих років».

   Процедура реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО дещо відрізняється від процедури реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО. Пакет реєстраційних документів учнів перевіряє і надсилає до ЛРЦОЯО відповідальна за підготовку до ДПА ,ЗНО в школі особа ( заступник директора з навчально- виховної роботи) .

 

Перевірка стану опрацювання реєстраційних документів

Після того, як  надіслано  пакет документів для реєстрації до Львівського регіонального центру,  можна  за допомогою сервісу « Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі їх опрацювання . Для цього необхідноувести номер реєстраційної картки до сервісу.

  Реєстраційні документи  опрацьовуються по мірі їх надходження. Обробка реєстраційних документів триває не довше  10 робочих днів із моменту їх надходження до регіонального центру.

Унесеннязмін до реєстраційнихданих

  Підтвердженням факту реєстрації для участі у ЗНО  є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат),  який буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника ЗНО та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання.2019 рік.» У разі потреби можна внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 05 лютого до 25 березня 2019 року після отримання  Сертифіката.

   Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу « Внести зміни», розміщеного на веб- сайті Українського ЦОЯО. Вхід до сервісу- за номером і пін- кодом Сертифіката.

Потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до  Львівського регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

Відмова в реєстрації

Може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні на підставі:

  • ненадання документа(ів), що підтверджує (ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
  • надання недостовірної інформації;
  • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
  • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
  • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
  • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

У разі прийняття рішення про відмову вреєстрації (перереєстрації)  буде надіслано витягі з протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Якщо можна усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 25 березня 2019 року, потрібно буде створити нову  реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися»,сформувати пакет реєстраційних документів та надіслати його на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти або передати до закладу освіти  (якщо потрібно складати ДПА у формі ЗНО).

Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 16 квітня 2019 року надіслати до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.