Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

ДЕНЬ МОЛОДІ – СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я!

День Молоді – СВЯТО СПОРТУ ТА ЗДОРОВ’Я!

         У День молоді, 30 червня, на стадіоні «Колос» міста Каменя-Каширського відбулись спортивно-масові заходи. Програма свята включала фестиваль з футболу серед ветеранів 40 років і старші, присвяченого Дню Конституції України та відкритого чемпіонату з пляжного волейболу серед чоловічих команд, присвяченому Дню молоді.

         До участі у Фестивалі з футболу серед ветеранів 40 років і старші запрошувались збірна команда ветеранів ФК «Здоров’я» міста Каменя-Каширського, ФК «Волошки» Ковельського району та ФК «Ковель-2000» міста Ковеля Волинської області.

На трибунах зібралося чимало вболівальників, які підтримували учасників фестивалю і насолоджувались цікавою та «гарячою» грою. Футболістам було нелегко не лише відбивати атаки суперників, а й пробувати самим забивати, адже термометр показував за 30 градусів.

У результаті напружених матчів місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином: перше місце виборола команда господарів ФК «Здоров’я», продемонструвавши високий рівень спортивної майстерності та підготовки, друге – ФК «Ковель-2000» та третє – ФК «Волошки».

Участь у волейбольних баталіях відкритого чемпіонату з пляжного волейболу серед чоловічих команд зголосилися брати 4 команди району: «Ветерани», «МЧС», «Сонце» та «Молодь».

Після спільного колективного фото на стадіоні відбувались справжні волейбольні війни. Любителі пляжного волейболу протягом декількох годин мали змогу спостерігати за напруженими іграми. М’яч підігрував то одним, то іншим волейболістам.

У підсумку перемогу здобула команда «Ветерани» (Дмитрук Сергій, Приходько Євгеній), друге місце - «МЧС» (Віталій Мартинюк, Сергій Козловський), третє - «Сонце» (Цьомах Дмитро, Солонінко Роман) та четверте - «Молодь» (Романюк Віталій, Мартинюк Вадим).

Команди були нагороджені кубками, грамотами, дипломами та медалями.

У молодих – свої прикмети. Як День молоді зустрінеш – так рік і проведеш. Тому до наступного молодіжного свята забудьте про здивування, коли побачите не один десяток накачаних молодих людей та ще більше команд-учасниць. Спортивна нація – це здорова нація!

Організатори заходу: відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Камінь-Каширський МЦФЗН «Спорт для всіх».