Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

ФК «ВЕТЕРАНИ-КАМІНЬ» СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ У ЛИТВІ

         Вперше футбольна команда активістів та любителів спорту «Ветерани-Камінь» взяла участь у міжнародному футбольному турнірі «VILNIUS OPEN», який відбувся 14-15 вересня 2019 року у місті Вільнюс. Запрошення від Робертаса Тауткуса - директора Литовського футбольного союзу гравців стала приємною несподіванкою, адже на змаганнях міжнародного рівня команда участі ще не брала.

Наші футболісти не тільки позмагались із іноземцями, а й мали можливість приєднатись до великого свята, познайомитись із Вільнюсом - столицею Литви. Саме у вересні у Вільнюсі проходять дні Столиці, насичені різноманітніми заходами – виступи художників, артистів, «гуде» ярмарка, велика кількість гостей туристів.

         Впродовж двох днів на національному стадіоні Литви відбувалися футбольні баталії. У них взяли участь 4 команди: «SVAJONE» (Литва), «ВЕТЕРАНИ-КАМІНЬ» (Волинська обл.), «NEREALAS» (Литва), «СМИГА» (Рівненська обл.).

На полі наша команда з «литовцями» були справжніми суперниками – всі матчі проходили в непередбачуваній, цікавій та безкомпромісній грі. Та все ж підготовка і спортивна майстерність ФК «ВЕТЕРАНИ-КАМІНЬ» далися в знаки – заслужена перемога і золото у нас!

«Для всіх нас футболістів – то були хвилини не тільки відповідної слави, а гордість за те, що про наш Камінь-Каширський знають за межами країни!» - сказав капітан команди Віктор Пась.

         Гордимося черговою перемогою наших ветеранів! Футбольного довголіття вам! Повірте, що ви і ваш досвід вкрай необхідні нам і молодому поколінню.