Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Новини КУБОК РАЙОНУ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ 2019 РОКУ року

За ініціативи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та за підтримки кандидата у народні депутати Приймачука Максима 14 липня 2019 року у селі Піщане урочисто пройшли змагання на визначення володаря Кубка району з пляжного футболу 2019 року.

У змаганнях взяли участь чотири команди району: «Освіта», «Піщане», «Боровне» та «Житнівка». Ігри проходили за коловою системою. Гра складалась з двох таймів по 15 хвилин.

Змагання напрочуд вийшли видовищними, безкомпромісними та непередбачуваними.

Отже, за підсумками фінальних ігор, «бронза» дісталась господарям змагань – команді «Піщане». Другими стали футболісти з Житнівки. Ну і чемпіони – команда «Боровне», яка виявила неабияку волю до перемоги й упевнено здолала своїх суперників, показавши, що вони є заслуженими володарями Кубка району.

На урочистому закритті змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Пась подякував усім учасникам змагань та нагородив команди дипломами і кубками за відповідно зайняті місця, а команда «Боровне» отримала Кубок району з пляжного футболу 2019 року, як символ перемоги!

  т