Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Оголошується конкурс на посаду практичного психолога

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Камінь-Каширської районної ради Волинської області на підставі підпункту 2 пункту 42 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, оголошує конкурс на посаду практичного психолога.

 Найменування установи: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Камінь-Каширської районної ради Волинської області.

Місце знаходження установи: м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка, 8.

Умови оплати праці: згідно з тарифною сіткою.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади: педагогічні працівники, які мають вищу освіту за спеціальністю «Психологія» не нижче ступеня магістра. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

-         копію паспорта громадянина України;

-         письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

-         копію трудової книжки;

-         копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-         письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи необхідно подати за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Шевченка, 8, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Камінь-Каширської районної ради.

Термін подання документів на участь в конкурсному відборі: із 13 листопада 2019р по 02 грудня 2019р включно (з 8:00 до 17:00 год).

Дата проведення конкурсного відбору: 04 грудня 2019 року об 11:00.

Місце проведення конкурсного відбору: м. Камінь-Каширський, вул.. Шевченка, 8, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»

Етапи проведення конкурсного відбору:

-         попередній розгляд поданих документів на відповідність  встановлених законодавством вимог;

-         проведення іспиту та визначення його результатів;

-         проведення співбесіди та визначення її результатів;

-         визначення результатів конкурсного відбору.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

-         знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

-         знання основ спеціальної педагогіки;

-         знання основ управління закладом освіти.

Перелік питань для проведення іспиту затверджується конкурсною комісією. Іспит складається з 6 питань: по 2 питання за напрямами.

Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Під час співбесіди не ставляться запитання щодо політичних поглядів, релігії, етнічного походження, матеріального становища, соціального походження або питання, які можуть бути розцінені як дискримінаційні.

Перелік вимог, відповідно до яких проводиться співбесіда, визначається конкурсною комісією, згідно з умовами проведення конкурсу.

Прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону, адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Макарчук Марія Адамівна, 0982982205,  irc_kamin-kashyrskyi@ukr.net.

Додаткова інформація - Кваліфікаційний іспит буде проходити у письмовій формі. На виконання завдань буде відведено 1 година 20 хвилин.