Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ» - ВІДБУВСЯ!

З метою організації активного відпочинку школярів, залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування патріотичності учнів, яка заснована на почутті відповідальності та гідності за свою команду, проходив районний фестиваль «Веселі старти» серед учнів 3-4 класів під гаслом «Здорові діти - здорова нація». Загалом, у фестивалі взяло участь 26 команд району.

У ІІ етапі, путівки на фінал обласного фестивалю у місто Володимир-Волинський, виборювали вісім найсильніших команд району: «Великий Обзир», «Видерта», «Брониця», «Раків Ліс», «Сошично», «Воєгоща», НВК №1 та НВК №2 міста Каменя-Каширського.

Учні 3-4 класів змагалися у п’яти комплексних спортивних естафетах: «Фітбол», «Влучний кидок»,  «Флорбол», «Фрізбі», «Хрестики нулики».

Цьогоріч, за результатами набраних очок в естафетах, замкнула перелік команд-учасниць трійка найсильніших: НВК №2, «Воєгоща» та НВК №1, і саме ці команди будуть відстоювати честь району на обласному фестивалі «Веселі старти».

Всі команди отримали грамоти і кубки за відповідно зайняті місця, а учасники команд-призерів – індивідуальні дипломи та медалі.