Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

21 серпня 2019 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, на яке запрошувались керівники закладів загальної середньої освіти та їх заступники, керівники закладів дошкільної, позашкільної освіти та голови профспілкових комітетів.

         З доповіддю «Про підсумки розвитку галузі освіти району у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік» виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту ПасьВіктор Іванович.

         Ніщик Марина Василівна, методист районного методичного кабінету, проаналізуваларезультати роботи першого року НУШ та підготовку до нового.

         Директор інклюзивно-ресурсного центру Макарчук Марія Адамівна розповіла про роботу з дітьми з особливими освітніми потребами.

         Поділилась секретами успіху щодо формування іміджу закладу освіти директор ЗОШ І-ІІІ ступенів села Сошичне Журавель Маріанна Василівна.

         Заступник директора, соціальний педагог опорного навчального закладу села ПнівнеГупалик Надія Володимирівна інформувала присутніх про систему роботи закладу загальної середньої освіти щодо створення безпечного освітнього середовища.

         На колегії, слово для доповіді було надано голові районного комітету профспілки працівників освіти і науки Кузьмич Людмилі Олександрівні, яка акцентувала свій виступ на  питаннях соціального захисту працівників освітньої сфери.

         За результатами роботи було прийнято рішення колегії.

Доповідь

Рішення