Камінь-Каширський

відділ освіти, молоді та спорту

(03357) 2-31-86

Приймальна відділу освіти

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році!

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 26.09.2018 № 506 «Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді протягом січня-лютого 70 переможців районних олімпіад брали участь у 19 олімпіадах ІІІ (обласного) етапу.

За підсумками участі школярів Камінь-Каширського району у обласному етапі Всеукраїнських олімпіад маємо 33 призових місця: тринадцять – ІІ, двадцять – ІІІ.

Високі результати продемонстрували такі учні:

  • Ø Українська мова та література

ІІІ місце:

-         Кривдік Ірина (11 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Корінчук Л.І.)

-         Должко Марія (11 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Должко Г.М.)

-         Федчик Катерина (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Чмух О.В.

-         Мацик Олександра (8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Підцир’я), вчитель – Соловей Л.Ф.

  • Ø Історія

ІІ місце:

-         Трикош Іван (9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Бузаки), вчитель – Хмелик В.І.

ІІІ місце:

-         Ющик Оксана (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Шумік О.П.

  • Ø Математика

ІІ місце:

-         Сорока Анатолій (7 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Галас А.В..;

-         Найдич Богдан (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Коренга І.М.;

-         МотлюкМарк (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель –Цюрик Н.М.)

-         Дейнека Артем (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.

ІІІ місце:

-         Ющик Оксана (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.

  • Ø Біологія

ІІІ місце:

-         Кривдік Ірина (11 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Лисюк Л.М.;

-         Дубровська Вікторія (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель –Букало С.С.

  • Ø Хімія

ІІ місце:

-         Романюк Олександр (8 кл. ОНЗ с. Пнівне), вчитель – Романюк Т.О.;

-         Дубровська Вікторія (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Бурдак І.В.;

ІІІ місце:

-         Сус Ірина (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Довжик Т.І.;

-         Дроздик Юлія (8 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – БурдакІ.В.

  • Ø Географія

ІІ місце:

-         Помаліна Маргарита (8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Полиці), вчитель – Помаліна А.А.

ІІІ місце:

-         Трикош Іван (9 кл.ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Бузаки), вчитель – Деркач М.М.

  • Ø Економіка

ІІІ місце:

-         Борох Іван (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.

-         Махмет Катерина (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.

-         Кривдік Софія (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.

  • Ø Екологія

ІІІ місце:

-         Маріцька Анна (10 кл.НВК №1 м. Каменя-Каширського ), вчитель – П’ятенко Л.М.

  • Ø Німецька мова

ІІІ місце:

-         Березнюк Григорій (11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Черче), вчитель – Савчук Н.Г.

  • Ø Англійська мова

ІІІ місце:

-         Пахачук Анна (9 клас НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Пахачук Н.В.

  • Ø Російська мова

ІІІ місце:

-         Берлач Дарія (11 клас НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Якубінська О.А.

-         Василенко Катерина (11 клас НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Романюк Л.С.

  • Ø Фізика

ІІ місце:

-         Дейнека Артем (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Качановська Г.С.

-         МотлюкМарк (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Козачук М.М.

  • Ø Правознавство

ІІ місце:

-         ДрейчанКаріна (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Войчик Л.С.

ІІІ місце:

-         Василенко Катерина (11 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Боднарюк О.А.

  • Ø Трудове навчання

ІІ місце:

-         Балакін Віктор (11кл. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс), вчитель – Гузь В.Я.

-         Власкіна Вікторія (9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс), вчитель – Солоха Л.З.